Hry pre Nintendo 3DS porovnanie ceny

Nintendo New Art Academy pro Nintendo 3DS

Nintendo New Art Academy pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS New Art Academy. Hra/program, ktorý vás naučí kresliť/maľovať! New Art Academy ponúka lekcie, ako pre začiatočníkov, pokročilých, či už ste skúsený mazák alebo úplný nováčik, tak môžete sledovať kresliace postupy v lekciách krok za krokom. Budete prekvapení, ako rýchlo sa zlepšíte. Pre zlepšenie svojich praktických skúseností je dobré využiť inšpiratívne 3D videá, ako napríklad strom s pohyblivými listami, alebo rieka s tečúcou vodou. Pokiaľ sa nebudete môcť výuky nabažiť - nebojte sa - v budúcnu sa plánujú ďalšie obrazy. Pokiaľ chcete len čmárať alebo cvičiť techniku, ktorú ste sa práve naučili, ako je »

Nintendo Freaky Forms Deluxe pro Nintendo 3DS

Nintendo Freaky Forms Deluxe pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Freakyforms Deluxe: Your Creations, Alive!. Vylepšená verzia populárnej hry z Nintendo eShopu. V tomto obohatenom vydaní si môžete vyskúšať, aké je to, byť pánom stvoriteľom. Vytvorte si až 120 postavičiek a vydajte sa s nimi na dobrodružstvá do sveta, ktorý si budete môcť tiež upraviť k svojmu obrazu.  Tvorba postáv  Hra sa dá rozdeliť na dve časti. Tou prvou je tvorba postavičiek, ktorým sa hovorí Formíci (angl. Formees). Tie sa vytvárajú skladaním dostupných častí tiel, rôznych foriem, nastavovaním veľkosti a farieb a vyberaním bonusov. Čím viac Formíkov vytvoríte a čím viac sa s nimi hráte, tým viac »

NINTENDO Super Mario 3D Land pro Nintendo 3DS

NINTENDO Super Mario 3D Land pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Super Mario 3D Land. Legenda Mario sa vracia a to v skvelom 3D prostredí. Hra Super Mario 3D je evolúcia v kulte Maria, ktorá obsahuje nové úrovne a dobrodružstvá a to v novom 3D dizajne. 3D vizualizácia Mario sveta dá hráčovi lepšiu orientáciu v prostredí a lepšie schopnosti odhadovať vzdialenosti. Hráč tak môže lepšie skákať cez prekážky a bojovať s protivníkmi; Nové schopnosti a unikátne hráčske stratégie. Mario môže robiť bojovné kotrmelce alebo tiež utekať; Noví nepriatelia, vrátane Goombasa a Piranha Plant, ktorá strieka farbu a znemožní tak váš výhľad; Pomocou circle padu môžete mať pod kontrolou »

Donkey Kong Contry Returns 3D pre Nintendo 3DS

Donkey Kong Contry Returns 3D pre Nintendo 3DS

Donkey Kong a Diddy Kong, dva z nejoblíbenějších a zároveň zaručeně nejchlupatějších videoherních hrdinů tohoto světa, slaví svoji premiéru na Nintendu 3DS. S předělávkou divoké plošinovky Donkey Kong Country Returns, která vyšla původně v roce 2010 pro Wii, začnou řádit také v džungli do kapsy! Donkey Kong Country Returns 3D nabízí stejný obsah jako původní vydání této hry pro Wii. Tedy klasickou dvojrozměrnou plošinovku, jejíž principy proslavily už předchozí díly této série. K tomu se můžete těšit na zcela nové herní světy, spektakulární grafiku, která hratelnosti propůjčuje dosud nevídanou hloubku a také na kompletně »

Mario & Luigi: Dream Team Bros. pre NINTENDO 3DS

Mario & Luigi: Dream Team Bros. pre NINTENDO 3DS

Ve čtvrtém díle populárního RPG série Mario & Luigi se vám otvírá příběh s princeznou Peach a bratry Mario a Luigi, kteří byli pozváni na mystický ostrov Pi’illo na prohlídku památek záhadným vlastníkem Dr Snoozemorem. Po pohostinném přivítání na ostrově zde ale chybí Dr Snoozemore – věci se začínají roztáčet a nakonec je princezna Peach unesena do Dream Worldu novým nepřítelem v série, králem Antasmanem. Chyťte svého nepřítele a zachraňte princeznu Peach. Mario musí pomocí snů Luigiho vstoupit do snového světa. Mezi reálným a snovým světem musí Mario vyřešit puzzle, bojovat s nepřáteli a kooperovat s Luigiho vlastní »

Square Enix Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance pro Nintendo 3DS

Square Enix Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Kingdom Hearts: Dream Drop Distance. Square Enix a Disney opäť spoja svoje sily, aby hráčov znovu uviedli do úžasu novým dielom zo ságy epických akčných RPG, v ktorých sa stretáva svet Final Fantasy s univerzom populárnych kreslených postáv Walte Disneyho. Diel série s názvom „ Dream Drop Distance“ je žánrovo typické japonské RPG s bojovým systémom, ktorý sa odohráva v reálnom čase. Čo je však na celej tejto sérii unikátne, je spojenie svetov jednej z najslávnejšej série RPG Final Fantasy s kúzelným svetom Walta Disneyho. Narazíte nielen na známe postavy ako sú Mickey Mouse, Goofy, káčer Donald alebo »

THQ Finding Nemo Escape to the Big Blue pro Nintendo 3DS

THQ Finding Nemo Escape to the Big Blue pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Finding Nemo: Escape to The Big Blue. Po rokoch života v akváriu sú členovia Tank gangu pripravení utiecť do oceánu. Aby sa dostali do oceánu musia prejsť zubárovou záhradou, prejsť rušné ulice okolo doku. Po ceste musia dať pozor na nebezpečné tŕne, šachty, autá .. Vašou úlohou bude pomôcť každej postave dostať sa v poriadku do mora. Dokážete im pomôcť nájsť cestu domov do Coral Reef? Viac než 20 mini hier ;Hrajte ako Bubbles, Bloat, Peach, Jacque, Deb, Gurgle, Gill, Nemo, Dory a Marlin ;Spolupracujte s týmito postavami Bruce, Crush, Nigel, Mr. Ray, Tad, Pearl, Crush a ďalšími priateľmi Nema »

SQUARE ENIX Heroes of Ruin pro Nintendo 3DS

SQUARE ENIX Heroes of Ruin pro Nintendo 3DS

Diablo do kapsy, tak by se dalo přirovnat nové akční RPG pro Nintendo 3DS od n-Space a Square Enix, Heroes of Ruin. O hře Heroes of Ruin je typem akčního RPG, kterému se herním žargonem říká dungeon crawler. To znamená, že hlavní náplní hry je prozkoumávání množství tzv. dungeonů se vším, co k tomu patří a to je především pátrání po předmětech a likvidování nepřátel. Za každý úspěch (a vlastně i za neúspěch) získáváte body, díky kterým se vaše alter-ego neustále zlepšuje, učí se novým dovednostem a ty staré zlepšuje. Vylepšuje se také vaše výzbroj a další stránky vaši virtuální osobnosti. S tlupou čítající čtyři postavy »

505 GameStreet Naruto Shippuden: The New Era pro Nintendo 3DS

505 GameStreet Naruto Shippuden: The New Era pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Naruto Shippuden 3D: The New Era. Prvé Naruto na novú konzolu 3DS podľa rovnomenného anime seriálu. Ide o 2D plošinovku s 3D pozadím, kde budete plniť rôzne misie a hlavne bojovať. Práve pri bojoch sa očakáva príjemný 3D zážitok, hlavne pri špeciálnych technikách, ktoré sú na 3D displeji oveľa efektnejšie vystihnuté.

Warner Bros Interactive LEGO: The Lord of The Rings pro Nintendo 3DS

Warner Bros Interactive LEGO: The Lord of The Rings pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS LEGO The Lord of the Rings. Ďalšia z LEGO hier, ktorá sa pohybuje v trilógii Pána prsteňov, teda medzi príbehmi Spoločenstva prsteňa, Dvoch veží a Návratu kráľa. V hre navštívite Hmlisté hory, doly v Morii, alebo Čiernu bránu v Mordore. Budete zápasiť so škratmi, ich lepšími verziami Uruk-hai a tiež s ohnivým Balrogom.

Nintendo Spirit Camera: The Cursed Memoir pro Nintendo 3DS

Nintendo Spirit Camera: The Cursed Memoir pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Spirit Camera: The Cursed Memoir. Jedinečný zástupca žánru survival horrorov od tvorcov japonskej horrorovej série Project Zero alias Fatal Frame. Hra využíva zabudované kamery konzoly a jej unikátne funkcie rozšírenej reality (Augmented Reality). Hrateľnosť Celý príbeh sa točí okolo príbehu prekliatej dievčiny s menom Maya, ktorá je uväznená v tajuplnom dome, v ktorom sa dejú zvláštne veci. S cieľom vyslobodiť ju, pozeráte na svoj okolitý svet skrz displej Nintenda 3DS, ktorý ho zaznamenáva svojimi kamerami a púšťa do nich zlomyseľných duchov, ktorých je nutné vymiesť, tajuplné vízie a množstvo »

Disney Interactive Disney Princess: My Fairytale Adventure pro Nintendo 3DS

Disney Interactive Disney Princess: My Fairytale Adventure pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Disney princezna: Moje pohádkové dobrodružství. Hráči vstúpia do čarovných svetov Popolušky, Lociky, Ariel, Belly a Tiany a pomocou svojej čarovnej paličky zrušia kliatbu, ktorá na ich kráľovstvá padla. Fanúšikovia všetkých vekových skupín si budú môcť zahrať za žiačku Krstnej Víly a preskúmajú svet každej z týchto princezien. Stretnú sa so známymi postavami, ako je napríklad Lumiere, Pascal, Flounder, Gus a ďalší obľúbenci, ktorí ich prevedú rozličnými úlohami a vôbec celou hrou. Stretnite sa s obľúbenými Disney princeznami - Popoluškou, Locikou, Ariel, Bellou a Tianou v ich kráľovstvách; Preskúmajte »

Nintendo Fire Emblem: Awakening pro Nintendo 3DS

Nintendo Fire Emblem: Awakening pro Nintendo 3DS

Fire Emblem je dlouholetou japonskou sérií tahových strategií od Inteligent Systems a Nintenda a majitelé konzolí Nintendo 3DS se letos dočkají nového dílu, který poprvé po pěti letech sleduje dosud ještě nevyprávěný příběh. Příběh & postavy Předmětem příběhu nového Fire Emblemu je střetnutí dvou postav, přičemž jednu z nich si budete moci sami navrhnout. Ne doslova samozřejmě, ale škála customizace bude nezvykle široká a ovlivnit budete moci nejen vzhled postavy, ale také její vlastnosti a schopnosti. Nezměnitelná bude pouze jedna věc a sice to, že vaše postava na svém těle ponese symbol draka. Příběh hry začíná vaším »

Nintendo Monster Hunter 3 Ultimate pro Nintendo 3DS

Nintendo Monster Hunter 3 Ultimate pro Nintendo 3DS

Hra pro konzoli . Staň se lovcem a prozkoumej nádherný svět hry Monster Hunter 3 Ultimate. Skrze dvě stě připravených akčních dobrodružství objevíte rozličné krajiny, velké množství zajímavých předmětů a zbraní a postavíte se strach nahánějícím nepřátelům nadlidských rozměrů. Vydejte se na bájný lov až se čtyřmi kamarády pomocí bezdrátové lokální sítě, nebo převeďte svého hrdinu na Wii U a hrajte online v HD rozlišení.Parametry a specifikace:Určení: Nintendo 3DSŽánr: akční hra pro Nintendo 3DS Monster Hunter 3: Ultimate. Lovec fantastickej a nebezpečnej zvery sa konečne dostáva tiež na 3DS s novou dávkou adrenalínu počas »

Activision Skylanders: Spyro Adventure pro Nintendo 3DS

Activision Skylanders: Spyro Adventure pro Nintendo 3DS

Figúrka do hry Skylanders Stealth Elf Kompatibilné s PC, Nintendo Wii, Playstation 3, Xbox 360, Nintendo 3DS Herní figurka . Skylanders: Spyro

Konami Castlevania: Lords of Shadow Mirror of Fate pro Nintendo 3DS

Konami Castlevania: Lords of Shadow Mirror of Fate pro Nintendo 3DS

Oblíbená Castlevania se nyní dostává i na Nintendo 3DS. V novém příspěvku do série, Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, který vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS, povstává znovu prastaré zlo a dvě generace hrdinů nastoupí proti němu. Tvým úkolem je bojovat proti stvořením ze strany temnoty a obstát v roli ultimativního lovce upírů. Dvacet let po misi Gabriela Belmonta, zničit Lordy temnoty (Lords of Shadow), je rodina Belmontových opět konfrontována se zlem. Gabriel se mezitím stal Drákulou a jen jeho předci mají dostatečně velkou moc, aby ho zastavili. Hrajte ve dvou různých epochách za Trevora a Simona Belmonta »

Astragon Farming Simulator 2012 pro Nintendo 3DS

Astragon Farming Simulator 2012 pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Farming Simulator 2012 3D. Ide o prevedenie populárneho titulu "TRAKTOR Simulátor 2" na prenosnú konzolu 3DS Traktor je poriadna mašina, ale čo potom taký kombajn? Ako farmár si užijete týchto strojov dostatočne. A práve farmarina bude vašou hlavnou úlohou v tejto hre. Budete sa musieť postarať o to, aby vaše pole úrodne rodilo, poriadne ho obrobiť, pripraviť ho na siatie a potom ho samozrejme zožať. Svoju úrodu potom zhodnotíte v pivovare alebo v mlyne.


1 2 3

Porovnanie ceny - lacné Hry pre Nintendo 3DS zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre Nintendo 3DS aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.