Hry pre Nintendo 3DS porovnanie ceny

SEGA The Adventures of TINTIN pro Nintendo 3DS

SEGA The Adventures of TINTIN pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn. Chopte sa úlohy Tintina, neohrozeného reportéra a hrdinu z akcie nabitého filmu Tintinove dobrodružstvá od Stevena Spielberga. Hra bola vyvíjaná v úzkej spolupráci s filmovým tímom, a tak môže ponúknuť autentický zážitok z okúzlujúcich prostredí a postáv filmu. Na hráča čaká nekončiaca akcia a dobrodružstvo pri vyšetrovaní záhady storočia, ktoré ho môže priviesť k jednému z najväčších potopených pokladov sveta. Putovanie ale nebude ľahké, a tak sa hráči spoja so šikovným psom Filutom a kapitánom Haddockom, aby porazili chamtivých zberateľov umenia, »

UbiSoft Rabbids Rumble pro Nintendo 3DS

UbiSoft Rabbids Rumble pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Rabbids Rumble. Králiky utiekli zo svojej hry a rozbehli sa po celom Nintende 3DS a nielen to, našli si i cestu do skutočného sveta. A na vás je všetkých ich pozbierať a to v siedmich svetoch plných mini hier. Chyťte viac než sto Králikov s jedinečnými bojovými schopnosťami. Trénujte ich v bitkách, aby boli silnejší a hrajte veselé 1v1 bitky so svojimi priateľmi. Zdielajte skóre, bonusy, odomykejte nových Králikov a nové predmety.

UbiSoft Monster 4x4 pro Nintendo 3DS

UbiSoft Monster 4x4 pro Nintendo 3DS

hra pro Nintendo 3DS Monster 4x4 3D. Pre všetkých fanúšikov Monster Truck! Skúste tú pravú silu špeciálov rady Monster. Tieto mohutné, silné a hlučné vozidlá je možné upravovať a vedome ničiť a meniť s nimi okolité prostredie. Hra ponúka okrem monster truckov i niektoré ďalšie špeciálne vozidlá, ako sú buginy, zmrzlinársky či smetiarsky voz, alebo žeriav.

Sega Mario and Sonic at London 2012 Olympic Games pro Nintendo 3DS

Sega Mario and Sonic at London 2012 Olympic Games pro Nintendo 3DS

Hra pro konzoli . Titul Mario and Sonic at London 2012 Olympic Games opětovně spojí síly nerozlučné dvojice – veselého opraváře Mária a stejně tak populárního ježka Sonica. V pokračování legendární série, které se prodalo celosvětově přes 19 milionů kopií, teď zamíří na letní Olympijské hry do Londýna. Těšit se můžete na řadu nových a zajímavých sportů, například fotbal a jezdectví, které se objeví po boku klasických olympijských disciplín, jakými jsou atletika, vodní sporty nebo stolní tenis. Tyto nové sporty jistě ještě více podnítí sportovní zápal mezi hráči jak v single tak multiplayer módech!Spousta možností, jak hrát »


1 2 3

Porovnanie ceny - lacné Hry pre Nintendo 3DS zo spoľahlivých internetových obchodov. Hry pre Nintendo 3DS aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.